Zrušit Prosíme čekejte
NEWSLETTER
KONTAKT
Travel.Sk s.r.o.
cestovní agentura
info@reisen.cz
Hviezdoslavovo námestie 7
81102 Bratislava
Call centrum:
530 504 106
Po - Pá 9:00-17:00

Parkování ve Vídni

Odlétáte na dovolenou z Vídně a je pro Vás pohodlnější přeprava vlastním autem? Nabízíme Vám možnost zakoupení parkovacích karet na letišti ve Vídni za bezkonkurenčně výhodné zlevněné ceny. Stačí kontaktovat naši infolinku a při objednávce Vašeho zájezdu si můžete parkovací kartu dokoupit.

Parkoviště C - otevřená plocha
Parkovací karta 8 dnů (216 hodin) - cena : 47 €
Parkovací karta 15 dnů (384 hodin) - cena : 69 €

Parkovací dům 4 a 3 - krytá plocha
Parkovací karta 8 dnů (216 hodin) - cena : 62 €
Parkovací karta 15 dnů (384 hodin) - cena : 99 €
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Důležité informace:
Parkovací karty jsou vydávány pouze na 1 použití a 1 auto. Doba trvání platnosti karty je vyznačena přímo na ní. Karta je kumulovatelná s ostatními parkovacími kartami. V případě, že doba parkování přesáhne vyznačenou hodnotu, je možné rozdíl doplatit přímo na letišti ve Vídni. Karty jsou vystavovány výhradně na uvedenou dobu parkování, v případě jejího úplného nevyčerpání není možná refundace zbývajícího času. Vlastnictví parkovací karty nezaručuje samotné parkovací místo a Letiště Vídeň si vyhrazuje právo na reorganizaci parkovacích kapacit podle operativních potřeb.

Postup při parkování s použitím parkovací karty:
Při vjezdu na parkoviště si prosím ze vstupního automatu vyjměte parkovací lístek (stiskněte ticket) a zaparkujte Vaše motorové vozidlo. Prosím přesvědčte se, zda se parkoviště shoduje s údajem na Vaší parkovací kartě. V případě, že s Vaším motorovým vozidlem zaparkujete na nesprávném parkovišti, budete povinen uhradit plnou výši poplatku za parkování přímo na místě.
Před opuštěním parkoviště vložte parkovací lístek (ticket) do platebního automatu, na kterém se Vám zobrazí výše poplatku za parkování (na úhradu můžete také použít pokladnu, která se nachází ve vícepodlažním krytém parkovišti PH4 ). Následně použijte parkovací kartu na úhradu parkovného. Vytáhněte parkovací lístek (ticket), který se po úhradě stává Vaší výstupní kartou a umožní Vám otevření výjezdové rampy. Po úhradě parkovného je třeba parkoviště opustit do 20-ti minut.

Copyright © 2004-2024 Travel.Sk s.r.o. Všechna práva vyhrazena